Dowiedz się jakie korzyści płyną ze śmiechojogii, czym jest i poznaj najlepsze ćwiczenia jogi śmiechu od samego twórcy – dr Madana Katarii! W tym wywiadzie masz okazję pośmiać się także z Jakubem B. Bączkiem!

Śmiechojoga świetnie sprawdza się w życiu osobistym, zawodowym a nawet w sporcie! W końcu… śmiech to zdrowie! 🙂


dr Madan Kataria – lekarz z Bombaju w Indiach. Przy wsparciu żony Madhuri Kataria, nauczycielki jogi, w 1995 roku założył pierwszy klub jogi śmiechu. Obecnie joga śmiechu jest ruchem ogólnoświatowym obejmujacym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach.

Ta nowa koncepcja, zyskująca popularność w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, została szeroko omówiona w prestiżowych mediach, takich jak magazyn TIME, National Geographic i Wall Street Journal, a także w CNN, BBC, sieciach amerykańskich i programie Oprah Winfrey Show.

Dr Kataria poświecił całe swoje życie promowaniu zdrowia, szczęścia i pokoju na świecie poprzez śmiech. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych i radiowych na całym świecie. Kojarzony jest z wieloma projektami badawczymi mającymi na celu ocenę korzyści płynących ze śmiechu.


Po zakupie kursu otrzymujesz dostęp do materiałów przez 365 dni.
Czas trwania: ponad 65 minut materiałów video + czas na praktykę jogi śmiechu. 🙂

Niezapisany/a

Szkolenie zawiera:

  • 1 zagadnienie