5 skutecznych sposobów by poradzić sobie ze stresem

Jak by to było, gdybyś do największych nawet wyzwań przystępował ze spokojem i „chłodną głową” oraz potrafił utrzymać emocje na wodzy i zwyciężyć w być może najważniejszej potyczce swojej kariery? Gotowy/-a na zmiany?

Trener: Jakub B. Bączek – Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Występował ze swoimi inspirującymi wykładami dla takich firm jak PZU, Toyota, KGHM, Cyfrowy Polsat, ING, Samsung, Bank Millennium, T-Mobile, L’Oreal, Alior Bank, AEGON czy Polpharma.

Trener: Daniel Janik – dyrektor i wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny, konsultant i mówca. Były zawodowy piłkarz ręczny. Pasjonat sportu i tropiciel Mistrzowskich Strategii, inspiruje się takimi wielkimi mistrzami, jak Michael Jordan, Roger Federer czy Michael Phelps. Autor książek i artykułów nt. treningu mentalnego (w tym najnowszej książki “Mistrzowskie strategie”). Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Benefit, Coaching czy Asystent Trenera. Wspiera sportowców czołowych polskich lig (Superliga piłki ręcznej, PlusLiga siatkówki, Liga Koszykówki Kobiet) oraz reprezentacje Polski, jak również wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać sprawdzone Mistrzowskie Strategie w swoim życiu. Przenosi to, co najlepsze w sporcie zawodowym do świata biznesu, współpracując z firmami z takich branż, jak finansowa, deweloperska, telekomunikacyjna, przemysłowa i in.


Co zyskasz dołączając do naszego kursu?

  • zapanujesz na emocjami,
  • dokonasz niemożliwego i pokażesz na boisku pełną paletę Swoich umiejętności,
  • dowiesz się jak przezwyciężyć stres długofalowo, jak i w danej chwili, „na zawołanie”,
  • nabierzesz dystansu do trudnych sytuacji,
  • zyskasz jeszcze więcej radości i satysfakcji z gry,
  • zdobędziesz 5 skutecznych narzędzi do zastosowania od zaraz!

Po zakupie kursu otrzymujesz dostęp do materiałów przez 365 dni.
Czas trwania: ok. 30 minut materiałów video + czas na ćwiczenia.

Niezapisany/a

Szkolenie zawiera:

  • 7 zagadnień