Twoja Wolność Finansowa

Dołącz do ludzi wolnych finansowo i nie martw się o przyszłość!

Trener: Jakub B. Bączek – Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Występował ze swoimi inspirującymi wykładami dla takich firm jak PZU, Toyota, KGHM, Cyfrowy Polsat, ING, Samsung, Bank Millennium, T-Mobile, L’Oreal, Alior Bank, AEGON czy Polpharma.


Z tego szkolenia dowiesz się:

1. Jak od zera osiągnąć sukces? Czym jest wolność finansowa i co do niej prowadzi? Jak myśleć nieszablonowo w swoim życiu codziennym i biznesie? Jakie są etapy do osiągnięcia wolności finansowej? Czego unikać, chcąc osiągnąć wolność finansową?

2. Jakie zawody będą generowały najlepsze przychody? Jakie są prognozy rynku pracy i trendy w biznesie? W jakim kierunku warto się kształcić, aby w przyszłości osiągnąć najwyższe przychody? Jakich branż unikać?

3. Jak zbliżyć się do wolności finansowej? Poznasz 10 nawyków, które pomogą Ci oszczędzać pieniądze w życiu codziennym i biznesie; wiedzę, jak kontrola Twoich finansów poprawi jakość Twojego życia; metodę na pozbycie się przyzwyczajeń, które oddalają Cię od wolności finansowej.

4. Jakie działania wykonać, aby zbliżyć się do osiągnięcia bogactwa? Dlaczego tak ważne jest wdrożenie 10 nawyków ludzi bogatych? Jak możesz wprowadzić konkretne wskazówki do swojego biznesu i życia codziennego?

5. Jak wygenerować milion złotych przychodu w trzy dni? Dowiesz się jak otwierać myślenie na duże możliwości, osiągać swoje cele w szybszym tempie niż przeciętni ludzie; mądrego, strategicznego działania prowadzącego do dużych przychodów, jak korzystać z dźwigni prowadzących do osiągania oczekiwanych wyników.

6. Jak dzięki książce zarobiłem na sześć kawalerek za gotówkę? Poznasz konkretny case Jakuba, dowiesz się, jak krok po kroku zbudować źródło dochodów pasywnych, przekonasz się, jak ważne jest tworzenie pasywnych źródeł przychodu.


Po zakupie kursu otrzymujesz dostęp do materiałów przez 365 dni.
Czas trwania: 70 minut materiałów video + czas na ćwiczenia.

Niezapisany/a
99 zł (zamiast 149 zł)

Szkolenie zawiera:

  • 8 zagadnień