„Tańce animacyjne” – ponad 30 układów dla dzieci i dorosłych

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wersję on-line tańców animacyjnych z płyt: “Mini Disco”, “Animation Dances” i “Fun Dances”. Układy z trzech płyt możecie użyć na wszelakiego rodzaju animacjach.

Każdy wie, że muzyka i taniec to magia, którą zna każdy na świecie. W trakcie jesteśmy w stanie przenieść się w czasie i przestrzeni w ułamek sekundy. Podczas tańca nasz organizm wytwarza hormon szczęścia – endorfiny! Czujemy się lepiej a przy okazji pracujemy nad swoim ciałem – GENIALNIE. Zobacz jakie układy taneczne znajdziesz w naszym szkoleniu VOD:


Układy z płyty DVD “Fun Dances” to zbiór 10 choreografii, które porwą Cię do tańca. Przyda się nie tylko w animacji:

1. Me too
2. Stop
3. Selfish
4. Get lucky
5. YMCA
6. Sexy and I know it
7. La Colita
8. Cowboy Viado
9. Tombollywood
10. Pop


“Mini Disco by Paweł Cieślak” została przygotowana z myślą o wszystkich osobach, które pracują z dziećmi. Mini Disco to święto najmłodszych i jedna z prostszych form animacji. Piosenki szybko wpadają w ucho i nie opuszczają jeszcze przez długi czas. Na płycie znajdziecie układy choreograficzne do największych hitów mini disco:
11. Chocolate
12. Veo Veo
13. Cowboy
14. Head, Shoulders, Knees and Toes
15. Hokey Cokey
16. A Ram Zam Zam
17. Old McDonald
18. Chu Chu Ua
19. Music Man
20. Un Monde Parfait


Nieważne, czy potrafisz tańczyć. “Animation Dances by Paweł Cieślak” jest obowiązkową pozycją dla każdej osoby, która lubi tańczyć oraz tych, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z animacjami tanecznymi. Te układy choreograficzne zapewnią Wam nie tylko efektywną naukę, ale też świetną zabawę.

21. Waka Waka
22. Jai Ho
23. Danza Kuduro
24. Metela Sakala
25. The Fox
26. Gangnam Style
27. Samba
28. Alane
29. Burlesque
30. Your Love

Dodatkowo kupując to szkolenie otrzymujesz dwa układy taneczne na święta!


Trener: Paweł Cieślak – swoją przygodę z animacją rozpoczął jako student Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie studiował politologię o specjalności “media i komunikowanie społeczne”. Od 15 lat zajmuje się animacją i pedagogiką zabawy w kraju oraz za granicą. Jego specjalnością jest animacja dziecięca oraz wieczorna, a także konferansjerka. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i pasji, prowadzi szkolenia z zakresu Animacji czasu wolnego i inne warsztaty praktyczne. Skutecznie dzieli się swoją wiedzą na temat tego nowoczesnego działu współczesnej turystyki. Na co dzień zajmuje się organizacją szkoleń oraz prowadzeniem zagranicznych projektów animacyjnych.  Jest autorem pierwszej w Polsce kompleksowej kolekcji DVD, zawierającymi instruktaże z zakresu: Mini Disco, Animation Dances, Show Dances.


Po zakupie kursu otrzymujesz dostęp do materiałów przez 3 lata!

Niezapisany/a
119 zł (zamiast 299 zł)

Szkolenie zawiera:

  • 32 zagadnień