Marzenia się SPEŁNIA! Posłuchaj, wstań i spełniaj!

Jakub B. Bączek – Trener Mentalny Mistrzów Świata, Twórca na Akademii Trenerów Mentalnych, Przedsiębiorca, człowiek wolny finansowo.

Aneta Moniuszko – Trener Mentalny, Wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych, Przedsiębiorca.


Zastanawialiśmy się długo, co zrobić, by być tam, gdzie jesteśmy najbardziej potrzebni. Jak wspierać, kiedy wsparcie jest potrzebne tu i teraz, a spotkanie osobiste z różnych względów nie jest możliwe. Znaleźliśmy rozwiązanie.

To pierwsze tego typu nagranie na rynku. Nagranie inne niż wszystkie. Nagranie, po którym wraca nadzieja. Nagranie, po którym wraca energia, moc i siła do działania. Wzrasta pewność siebie i pojawia się uśmiech na twarzy.

Pierwsze dwa utwory to piosenki wokalne w wykonaniu samego Jakuba B. Bączka oraz Anety Moniuszko i Marii Holki. To piosenki, których słowa, melodia oraz sens, przenoszą do świata, w którym marzenia się nie spełniają, a marzenia się spełnia.

Dalsza część płyty to medytacje, po których przychodzi spokój, budzi się miłość do samego siebie i wzrasta siła do działania.

„Moim wielkim marzeniem było stworzenie czegoś, co mogłabym dawać drugiemu człowiekowi z ufnością, że pomogę mu w realizacji marzeń. Ta płyta właśnie taka jest. I pomimo, iż ani ja, ani Jakub nie jesteśmy profesjonalnymi wokalistami, naszym celem było wykonać te utwory całym sercem i przekazać w nich całe swoje serce. Wierzę, że to się udało”. Aneta Moniuszko

Nagranie odtwarzaj zawsze, kiedy:

  1. Chcesz posłuchać przyjemnej muzyki (utwór nr 1 i 2)
  2. Czujesz, że dzień był pełen emocji albo masz emocjonalnie trudny czas, a ty potrzebujesz się wyciszyć i napełnić spokojem (utwór nr 3)
  3. Masz pomysł za przysłowiowy milion, a wewnętrzny krytyk próbuje ci go wyperswadować, odczuwasz wewnętrzny niepokój, brak wiary w siebie (utwór nr 4)
  4. Jesteś przed ważnym w twoim życiu dniem i potrzebujesz dużej dawki siły, wiary, wsparcia, energii i mega mocy tu i teraz (utwór nr 5)

Jeśli, któryś z tych punktów dotyczy Ciebie, to gorąco zachęcamy Cię do zakupu. A może znasz kogoś, komu jest dokładnie coś takiego potrzebne? Możesz wykupić mu dostęp do tego nagrania.

„Bardzo byśmy chcieli, aby każdy, kto posłucha płyty „Marzenia się spełnia”, spełnił swoje największe marzenia. Jeśli spełni się chociaż jedno ludzkie marzenie, to znaczy, że było warto”. Jakub B. Bączek i Aneta Moniuszko

Posłuchaj. Wstań. Spełniaj!


Po zakupie kursu otrzymujesz dostęp do materiałów przez 365 dni.
Czas trwania: ok. 22 min. materiałów.

Niezapisany/a
29 zł (zamiast 39 zł)

Szkolenie zawiera:

  • 5 zagadnień