Marka osobista, która zarabia #trendy2020

Trener: Jakub B. Bączek – Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Występował ze swoimi inspirującymi wykładami dla takich firm jak PZU, Toyota, KGHM, Cyfrowy Polsat, ING, Samsung, Bank Millennium, T-Mobile, L’Oreal, Alior Bank, AEGON czy Polpharma.


Wszyscy doskonale wiemy, jak silna marka osobista wnosi życie na wyższy poziom. Dowiedz się, co zrobić, by już za kilka miesięcy to Twoją markę osobistą nazywano silną i skuteczną.

Zrób pierwszy krok do niezależności – nie tylko finansowej – i obejrzyj przełomowy webinar na temat budowania marki osobistej. Poznasz najnowsze trendy 2020 roku!


Po zakupie kursu otrzymujesz dostęp do materiałów przez 365 dni.
Czas trwania: ok. 60 minut materiałów video + czas na wdrożenie wiedzy.

Szkolenie zawartość

Niezapisany/a
39 zł (zamiast 99 zł)

Szkolenie zawiera:

  • 1 zagadnienie