Jak zbudować Dream Team?

Szkolenie skierowane jest do: managerów, kierowników działów, właścicieli firm, wszystkich osób, które w swojej pracy realizują zadania z obszarów HR.

Trener: Jakub B. Bączek – Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Występował ze swoimi inspirującymi wykładami dla takich firm jak PZU, Toyota, KGHM, Cyfrowy Polsat, ING, Samsung, Bank Millennium, T-Mobile, L’Oreal, Alior Bank, AEGON czy Polpharma.


Z tego szkolenia dowiesz się:

  • jak być dobrym szefem, czyli jak utrzymać dobrą atmosferę w zespole. Otrzymasz 10 konkretnych narzędzi, dzięki którym stworzysz efektywny zespół. Zastosowanie wskazówek zaproponowanych w tym materiale pomoże zmotywować ich do kreatywnej pracy dla Firmy.
  • Filozofia Business and Pleasure, dlaczego moi pracownicy ją kochają? Jak wprowadzenie filozofii wpłynęło na funkcjonowanie firm STAGEMAN i JBB?
  • Zjebka motywująca – jak „krytykować”, by nie ranić. Metody na dobrą krytykę. Jak krytykować pracownika by nie “podciąć skrzydeł”, wzmacniać motywację do wykonywanej pracy i nie tracić dobrej relacji?
  • 5 rzeczy, które naprawdę motywują Twoich pracowników. -Jakie są zasady zarządzania zasobami ludzkimi, które podnoszą motywację? Jakie są konkretne metody zarządzania sprawiające, że Twoi pracownicy chcą pozostać w Twojej Firmie? Jak motywować pracowników pokolenia “Y”?
  • Pokolenie Y – naucz się ich albo Cię wygryzą z etatu! Oglądając to video dowiesz się: kim są ludzie z pokolenia Y, jakie są cechy pokolenia Y, jak zmotywować pracownika z pokolenia Y.
  • Nie znam ani jednego milionera bez zespołu ludzi… czyli o tym, jak ważny jest zespół w budowaniu firmy. Nawet najlepszy biznesmen nie osiągnie spektakularnych rezultatów, jeśli pracuje w swojej firmie samodzielnie. Za każdym wielkim sukcesem stoi bowiem zespół ludzi.

Po zakupie kursu otrzymujesz dostęp do materiałów przez 365 dni.
Czas trwania: 55 minut materiałów video + czas na ćwiczenia.

Niezapisany/a

Szkolenie zawiera:

  • 10 zagadnień