Animacja Czasu Wolnego

Chciałbyś wyjechać na swój pierwszy sezon animacyjny i być świetnie przygotowanym? Błyszczeć w towarzystwie umiejętnością tańca i znajomością nietuzinkowych gier i zabaw? Dobrze trafiłaś/eś! To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenia animatorów STAGEMAN to najlepsza okazja na zdobycie nowego zawodu i poszerzenie umiejętności praktycznych! Jeśli chcesz nauczyć się tańców animacyjnych, gier, zabaw oraz poznać pracę animatora od A do Z zapraszamy na jedyne tego typu szkolenie w kraju, przygotowane przez autora pierwszej w Polsce książki na temat animacji czasu wolnego! Zobacz jak wygląda to w praktyce!


Trener: Paweł Cieślak – swoją przygodę z animacją rozpoczął jako student Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie studiował politologię o specjalności “media i komunikowanie społeczne”. Od 15 lat zajmuje się animacją i pedagogiką zabawy w kraju oraz za granicą. Jego specjalnością jest animacja dziecięca oraz wieczorna, a także konferansjerka. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i pasji, prowadzi szkolenia z zakresu Animacji czasu wolnego i inne warsztaty praktyczne. Skutecznie dzieli się swoją wiedzą na temat tego nowoczesnego działu współczesnej turystyki. Na co dzień zajmuje się organizacją szkoleń oraz prowadzeniem zagranicznych projektów animacyjnych.  Jest autorem pierwszej w Polsce kompleksowej kolekcji DVD, zawierającymi instruktaże z zakresu: Mini Disco, Animation Dances, Show Dances.

Trener: Sebastian Padula – charyzmatyczny, kreatywny i ma ogromną wiedzę o tej nowoczesnej dziedzinie turystki jaką jest animacja czasu wolnego. Wiedzę i doświadczenie zdobywa na licznych eventach w Polsce oraz pracując jako animator w Egipcie, Sycylii, Hiszpanii czy Albanii. Uwielbia prace z ludźmi, na warsztatach zaraża energią i poczuciem humoru. Wyznaje zasadę „nie ma rzeczy niemożliwych”. Świetnym dowodem jego skuteczności w nauczaniu będzie „Ferdek – gadająca papużka”. Mówi się, że to nie możliwe, ale nie dla Sebastiana. Nauczył swoją papużkę falistą mówić, a naszym ulubionym zwrotem jest: „STAGEMAN – Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!”. Ukończył studia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne o specjalności kryminologia i kryminalistyka oraz jest absolwentem Prywatnej Szkoły Aktorskiej w Krakowie. Na co dzień aktywnie spędza wolny czas podróżując lub trenując tenis ziemny.  


Po zakupie kursu otrzymujesz dostęp do materiałów przez 3 lata!
Czas trwania: ok 3h materiałów video + czas praktykę we własnym zakresie.

Niezapisany/a
149 zł (zamiast 399 zł)

Szkolenie zawiera:

  • 4 zagadnienia