5 narzędzi do podniesienia Twojej charyzmy w social mediach

Szkolenie “5 narzędzi do podniesienia Twojej charyzmy w social mediach” przygotowane jest dla wszystkich osób, które zdają sobie sprawę z tego, że social media to marketing XXI wieku i obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest wykorzystywanie tej wiedzy.

  • POZNASZ STRATEGIE WSPOMAGAJĄCE BUDOWANIE WIZERUNKU W SOCIAL MEDIACH
  • DOWIESZ SIĘ JAKIE JEST 5 NARZĘDZI POBUDZANIA CHARYZMY W SIECI
  • POPRACUJESZ NAD TWORZENIEM PRZEWAGI
  • OTRZYMASZ INFORMACJE JAK BYĆ WIDOCZNYM W SOCIAL MEDIACH
  • W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI: POLARYZACJA POSTÓW ORAZ REAL TIME MARKETING…

*ZYSK Z LIVE’A, KTÓRY ZOSTAŁ PRZEKAZANY NA CHORZOWSKIE SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT “TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI”

**Materiał video jest edytowaną retransmisją live’a Jakuba B. Bączka o tym samym tytule. Edycja obejmuje usunięcie z retransmisji materiału niezbędnego do prowadzenia live’a, a niepotrzebnego przy retransmisji. W ten sposób oszczędzamy Twój cenny czas 🙂

Trener: Jakub B. Bączek – Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Występował ze swoimi inspirującymi wykładami dla takich firm jak PZU, Toyota, KGHM, Cyfrowy Polsat, ING, Samsung, Bank Millennium, T-Mobile, L’Oreal, Alior Bank, AEGON czy Polpharma.

Po zakupie kursu otrzymujesz dostęp do materiałów przez 365 dni.
Czas trwania: ponad 50 minut materiałów video.

Szkolenie zawartość

Niezapisany/a

Szkolenie zawiera:

  • 1 zagadnienie